Movies
Ratings
195
ParasiteRated ★ 3.5
La JetéeRated ★ 3.0
BurningRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 4.0
HimikoRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Maggie's PlanRated ★ 1.0
RomaRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Take MeRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.0
You Ain't Seen Nothin' YetRated ★ 2.0
HimizuRated ★ 2.0
All That JazzRated ★ 3.0
Mulholland DriveRated ★ 4.5