Movies
Ratings
1226
WickedRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0