Titles you rated
Sweet Stranger and MeRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
On the Way to the AirportRated ★ 3.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.5- 특수사건전담반 TENRated ★ 4.5
Moorim SchoolRated ★ 2.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
MamaRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 2.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
EntourageRated ★ 3.5
My Horrible BossRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0