Series
Ratings
54
The Good PlaceRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- Kakegurui ××Rated ★ 3.5
- KakeguruiRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0