Movies
Ratings
106
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0