Movies
Ratings
166
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 4.5
Beastie BoysRated ★ 4.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 0.5
The Classified FileRated ★ 4.5
TaxiRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 2.5
SecretRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 0.5
HitchRated ★ 5.0
Tears of the SunRated ★ 4.5