Titles you rated
Monsters vs. AliensRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
21Rated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
A Single RiderRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The CommuterRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Seven Years of NightRated ★ 1.5
The DiscloserRated ★ 3.5
The ChaseRated ★ 2.5