Titles you rated
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Love Is Blind: UK Season 1Rated ★ 3.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.0
Fool Me OnceRated ★ 2.0
Migi & DaliRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Doctor ChaRated ★ 3.0