Titles you rated
SherlockRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
On the Way to the AirportRated ★ 3.5
AjinRated ★ 4.0- AjinRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5- 원피스 4기Rated ★ 3.5
- 원피스 5기Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Man from the EquatorRated ★ 3.0
NCIS: New OrleansRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.5
Secret LoveRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0