Titles you rated
EntourageRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Blue Spring RideRated ★ 2.5
Beautiful MindRated ★ 1.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 1.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 1.5
Dr. RomanticRated ★ 1.0
The K2Rated ★ 5.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
SpyRated ★ 1.0
Three DaysRated ★ 1.0
Protect the BossRated ★ 2.0
EXO Next DoorRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0