Movies
Ratings
356
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Society of the SnowRated ★ 3.5
WishRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Sound of MetalRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5