Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Normal PeopleRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Inside Bill's Brain: Decoding Bill GatesRated ★ 4.0