Movies
Ratings
29
White ChicksRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0