Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
How Do You Play?Rated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0- Living Among the RichRated ★ 3.0