Titles you rated
WeaponsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
MenRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
The Hidden FaceRated ★ 3.5