Series
Ratings
18
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 5.0
The Great Escape 2Rated ★ 5.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0