Movies
Ratings
124
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
JokerRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Stormy NightRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Oliver & CompanyRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 3.5