Movies
Ratings
1196 Get OutRated ★ 4.0 Get OutRated ★ 4.0
 OkjaRated ★ 3.5 OkjaRated ★ 3.5
 The Act of KillingRated ★ 3.5 The Act of KillingRated ★ 3.5
 The FugitiveRated ★ 3.5 The FugitiveRated ★ 3.5
 April Fool's DayRated ★ 3.0 April Fool's DayRated ★ 3.0
 MayRated ★ 3.0 MayRated ★ 3.0
 The FacultyRated ★ 3.0 The FacultyRated ★ 3.0
 ScreamRated ★ 3.0 ScreamRated ★ 3.0
 Death Becomes HerRated ★ 3.0 Death Becomes HerRated ★ 3.0
 Resident EvilRated ★ 3.0 Resident EvilRated ★ 3.0
 28 Weeks LaterRated ★ 3.5 28 Weeks LaterRated ★ 3.5
 CubeRated ★ 3.5 CubeRated ★ 3.5
 I Spit on Your Grave III: Vengeance is MineRated ★ 0.5 I Spit on Your Grave III: Vengeance is MineRated ★ 0.5
 I Spit on Your Grave 2Rated ★ 1.0 I Spit on Your Grave 2Rated ★ 1.0
 SliverRated ★ 2.0 SliverRated ★ 2.0
 The AccusedRated ★ 3.5 The AccusedRated ★ 3.5
 HannibalRated ★ 2.5 HannibalRated ★ 2.5
 LeningradRated ★ 2.5 LeningradRated ★ 2.5
 Poison Ivy II: LilyRated ★ 2.5 Poison Ivy II: LilyRated ★ 2.5
 A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.0 A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.0