Movies
Ratings
84
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Untold ScandalRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0