Titles you rated
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Swiss Army ManRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.5
Lost in TranslationRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 2.5
The ThingRated ★ 3.5
Leonor Will Never DieRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
NopeRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0