Series
Ratings
39
Breaking BadRated ★ 5.0
One Day OffRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 2.5
Mushi-ShiRated ★ 3.0
POSERated ★ 3.5- Please Save My EarthRated ★ 4.0
The Tatami GalaxyRated ★ 3.0
Hanasaku IrohaRated ★ 3.5
MononokeRated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 4.5
The OARated ★ 3.5
The OARated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
POSERated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.0