Titles you rated
Blue ValentineRated ★ 5.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Don JonRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
RedRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
DriveRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0