Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- 최종면접Rated ★ 3.0
IdaRated ★ 4.0
Pink Floyd: The WallRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 3.5
Liar LiarRated ★ 3.5
North by NorthwestRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Night Train to LisbonRated ★ 4.0- Love in the Tinder ageRated ★ 3.5