Titles you rated
Believer: extended cutRated ★ 2.0
War DogsRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 3.5
MinariRated ★ 5.0
MunichRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.0
HerRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
Going by the BookRated ★ 3.0
AlatristeRated ★ 0.5
ValkyrieRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0