Titles you rated
Better DaysRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Lovers' ConcertoRated ★ 3.5
The House That Jack BuiltRated ★ 4.0
Tale of CinemaRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.5
Railroad ManRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
Who are You?Rated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0