Series
Ratings
73
Twin PeaksRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
Three DaysRated ★ 3.5
GiantRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
The K2Rated ★ 4.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
GhostRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
Myung Wol the SpyRated ★ 3.5