Titles you rated
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0