Movies
Ratings
443
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.0
21 Jump StreetRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
GiftedRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.5