Series
Ratings
17
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0