Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0