Movies
Ratings
269
My Week with MarilynRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 5.0
TroyRated ★ 3.0
Cinderella ManRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
Knight and DayRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5