Titles you rated
HitchRated ★ 4.5
The ImpossibleRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Blue SwallowRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 1.0
ChloeRated ★ 4.0
PoongsanRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 4.5