Titles you rated
Worst WomanRated ★ 1.5
Toy StoryRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 2.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.0
Fists of LegendRated ★ 2.0
PrisonersRated ★ 2.0
Christmas in AugustRated ★ 2.0
Ender's GameRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
Man in LoveRated ★ 2.0
If OnlyRated ★ 1.5
BraveRated ★ 2.0
ArmageddonRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0