Titles you rated
- Men on a MissionRated ★ 2.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 2.0