Movies
Ratings
54
UnknownRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.5
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Cats & DogsRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
Big Momma's HouseRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
A MillionRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5