Titles you rated
Sharp1Rated ★ 3.0
The Great SeerRated ★ 3.0
The Kingdom of the WindRated ★ 4.0
The Fugitive of JoseonRated ★ 3.0
Inspiring GenerationRated ★ 2.5
Legend of the PatriotsRated ★ 3.5
Strike LoveRated ★ 2.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
Empress CheonchuRated ★ 3.5
JejoongwonRated ★ 5.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 3.5
Jeon Woo ChiRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 5.0
The King's DoctorRated ★ 4.0
The Goddess of FireRated ★ 4.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Love RainRated ★ 3.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 4.0