Titles you rated
Field of DreamsRated ★ 3.5
Diary of JuneRated ★ 3.0
My Left Foot: The Story of Christy BrownRated ★ 4.0
Boys Don't CryRated ★ 4.0
Definitely, MaybeRated ★ 3.5
This Charming GirlRated ★ 4.0- DoctorRated ★ 0.5
WarRated ★ 2.5
Reality BitesRated ★ 4.5
RoundersRated ★ 4.5
ChocolatRated ★ 4.0
Space JamRated ★ 1.5- ChangeRated ★ 3.0
Lorenzo's OilRated ★ 5.0
An EducationRated ★ 3.5
In the Name of the FatherRated ★ 5.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 3.5
The Storm RidersRated ★ 3.5
Miss PotterRated ★ 3.0
The OrphanageRated ★ 2.0