Movies
Ratings
341
QuickRated ★ 4.5
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 4.0
Wall Street: Money Never SleepsRated ★ 4.0
Seven PoundsRated ★ 4.5
ConfessionRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 2.0
St Trinian's 2: The Legend of Fritton's GoldRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 3.5
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.0
Miss PotterRated ★ 4.0
New York MinuteRated ★ 4.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.0
My Sister's KeeperRated ★ 4.0
The Pink PantherRated ★ 4.5
Postman to HeavenRated ★ 2.0
My Little BrideRated ★ 1.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
He Was CoolRated ★ 2.0
Underground RendezvousRated ★ 2.5