Titles you rated
Very Good GirlsRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 5.0
We Are BrothersRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
FrankRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
Step Up All InRated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
The OthersRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
Swing GirlsRated ★ 3.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5