Movies
Ratings
229
Your Name.Rated ★ 4.0
SpanglishRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.5
TangledRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 2.5