Titles you rated
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
CrankRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0