Movies
Ratings
117
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0