Movies
Ratings
316
The IslandRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
300Rated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
S.I.U.Rated ★ 3.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.5
GloveRated ★ 3.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5