Movies
Ratings
181
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 1.5
CJ7Rated ★ 1.5
Olympus Has FallenRated ★ 1.5
LincolnRated ★ 1.5
Air DollRated ★ 1.5
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 4.0
No MercyRated ★ 2.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 2.0
U-571Rated ★ 4.0
Open CityRated ★ 2.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 3.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 2.5
Please Teach Me EnglishRated ★ 3.5
King of ComedyRated ★ 3.5