Movies
Ratings
32
The MartianRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5