Movies
Ratings
31
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
Toy StoryRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
ValkyrieRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5