Titles you rated
LivingRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 2.5
Woman of the HourRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 2.0
Love Lies BleedingRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Where the Crawdads SingRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5