Movies
Ratings
302
River RoadRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5