Movies
Ratings
444
Perfect DaysRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
OutrageRated ★ 3.5
A Quiet DreamRated ★ 4.5
The Double Life of VeroniqueRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.5
To Rome with LoveRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
Hungry HeartsRated ★ 4.0
Almost FamousRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
SouthpawRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Monkey ShinesRated ★ 3.0