Movies
Ratings
160
Life of PiRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 2.5
KikujiroRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Cherry Blossoms - HanamiRated ★ 3.5
Tokyo GirlRated ★ 2.5
Kirikou and the SorceressRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
The Boy Who Wanted to Be a BearRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5